Markéta Haflantová - výtvarný ateliér

RSS
Obrazy (1)
Obrazy

Zde si můžete prohlédnout galerii některých mých obrazů a kliknutím na obrázek se dostanete na jednotlivá alba. V mém případě opravdu platí, že "cesta je cíl". A každá cesta k novému obrazu mě baví čím dál tím víc! Každý obraz je pro mě radost a dobrodružství a v případě, že některý osloví i Vás, stačí napsat na marha.art@seznam cz nebo na 721618798 :) 

 

Celkem obrázků: 1
Zobrazeno: 8726x
Obrazy a lampy
Celkem obrázků: 37
Zobrazeno: 8881x
Skleněnky (26)
Skleněnky

Skleněnky- závěsné zvonkohry - jsou moje velká radost! A radost udělá i Vám, zavěšená na terase, balkónu, zahradě nebo prostě tam, kde se k ní aspoň trochu dostane slunce a ideálně na ni občas foukne vítr:)  Skleněnku můžete objednat na www.fler.cz/shop/marha-art nebo nejlépe přímo u mě. Vyberete si barvu, kterou máte nejraději, doladíme Váš výběr s možnostmi skla a Skleněnku pro Vás vyrobím.  A když chcete Skleněnku darovat a nejste si jisti barvou, můžete koupit dárkový poukaz a barvu domluvíme s obdarovaným.  Skleněnku výrábím ve dvou velikostech. Délka cca 50 cm, 3 závěsy a složená z 10 kusu stojí 1200,- Kč nebo je délka cca 40 cm, složená ze 7 kusů za cenu 800,- Kč . Případně individuální velikost, počet závěsů atd. Stačí napsat na marha.art@seznam.cz nebo volat na 721618798. 

 

Celkem obrázků: 26
Zobrazeno: 8548x
Vitráže (2)
Vitráže

Skleněné vitrážky, o kterých jsem tvrdila, že nikdy dělat nebudu, protože to je neskutečná piplačka! A tak od roku 2003 jednoduše krouhám sklo a už opravdu nevím, kolik vitrážek jsem vyrobila! :) Nakonec se ukázalo, že z "nikdy-piplačky" je relax, i když z něj často bolí celý člověk! 

 

Celkem obrázků: 2
Zobrazeno: 6940x
Nekonečné puzzle

Nekonečné puzzle je moje srdcovka!
Testováno na dětech i dospělácích.
Někonečné možnosti tvarů a kombinací!
Původně jsem ho vymyslela na rozměry lednice. Puzzle jsou magnetické. Nicméně velmi rychle zjistíte, že Vám lednice nestačí a chcete víc a víc kombinací!

 

Celkem obrázků: 17
Zobrazeno: 4381x
Instalace (13)
Instalace

Obrazy ve svém!
Málokdy vidím, kde se mé obrazy usídlí. O to větší radost mám, když alespoň z fotek vidím, že si našly tu nejlepší zeď a mají se u svých nových majitelů dobře!

 

Celkem obrázků: 13
Zobrazeno: 6977x
Tašky, hrnky atd...

Když mé čmárání dostane i praktickou tvář!

 

Celkem obrázků: 34
Zobrazeno: 9896x
Plastiky (6)
Plastiky

Jak se říká ... Až jednou !

Až jednou budu mít jako ateliér velkou stodolu, těším se na dřevo a kov ... jednoduše moje nápady převedené do plastik a skulptur!:)))))

Zatím jsem si k prostorovému tvoření jen "přičichla". Takže: AŽ JEDNOU! :)

 

Celkem obrázků: 6
Zobrazeno: 6204x
 
Powered by Phoca Gallery
Markéta Haflantová (www.marha-art.cz)

Markéta Haflantová

tel: +420 721 618 798

E-mail: marha.art@seznam.cz